אודות

נעים מאד, אני חמי גפן, נשוי ואבא לשני ילדים חמודים. Hemi1small - Copy

אני מאמן להתמודדות עם לחצים בעזרת ביופידבק (SMWB), מוסמך האגודה הישראלית לפסיכופיזיולוגיה יישומית ולמשוב ביולוגי.  ראש תחום הביופידבק במכבי טבעי.

 אני מנחה ומדריך מתמודדים עם לחץ וכאב בקליניקה שלי ובמרפאות של מכבי טבעי וכללית רפואה משלימה.

במשך זמן רב התמודדתי עם תחושות יומיומיות של לחץ וחרדה אשר השפיעו על התפקוד שלי, על היחסים שלי עם אנשים ועל הבריאות שלי. במהלך השנים חיפשתי והתנסיתי במגוון גדול של טכניקות וטיפולים, עד שמצאתי את השילוב הנכון של שיטות להתמודדות עם stress, שבמרכזן עומדת שיטת הביופידבק. מאז, חיי ובריאותי השתפרו בצורה משמעותית.

ואני מעוניין להעביר את זה הלאה...  אני יודע שגם הבריאות וההרגשה שלך יכולות להשתפר!  בעבודתי, אני מסייע לאנשים כמוך לפתח את כישורי ההתמודדות שלהם ולצאת ממעגל הלחץ-כאב.

בעזרת התאמה ושילוב של טכניקות ביופידבק, נשימה בריאה, התמודדות עם מחשבות מטרידות, מדיטציה ודמיון מודרך, האנשים שאני מדריך ומנחה, מצליחים להחזיר לעצמם את האיזון והשליטה על הגוף שלהם.

אחת המטרות שלי היא לספק לך את הידע והכלים שיאפשרו גם לך לשפר בצורה משמעותית את הבריאות ואיכות החיים שלך. אשמח לקבל ממך שאלות, בקשות למידע ונושאים שברצונך לשמוע עליהם יותר. אני כאן כדי לענות על כל פנייה ושאלה שאקבל ממך.

צרו איתי קשר בטלפון: 052-2309621
כתבו אלי בדוא"ל: hemi@stressmanagement.co.il


דף הפייסבוק שלי בנושא כאבי ראש ומיגרנות: 
https://www.facebook.com/Hemilessmigraines

 אשמח לשמוע ממך,

חמי

שתפו עם חברים

כתיבת תגובה